Farma lalek

Tekst
Z serii: Jakub Mortka #2
Z serii: Ze Strachem
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Farma lalek
Farma lalek
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 57,80  46,24 
Audio
Farma lalek
Audiobook
Czyta Janusz Zadura
29,90  21,83 
Szczegóły
Opis książki

Krotowice – miasteczko zagubione gdzieś w Karkonoszach. Jedenastoletnia Marta nie wraca do domu na noc. Policja rozpoczyna poszukiwania i szybko odnajduje pedofila, który przyznaje się do gwałtu i zabójstwa. Ale to tylko początek. Stare uranowe sztolnie kryją bowiem wiele tajemnic. Dla komisarza Jakuba Mortki staż w Krotowicach miał być odpoczynkiem i spokojną chwilą na przemyślenie własnego życia. Zamiast tego będzie zmuszony szukać sprawcy makabrycznej zbrodni, której okrucieństwo przerasta wszystko, z czym do tej pory się spotkał.

"W napisanej z rozmachem „Farmie lalek” Wojciech Chmielarz potwierdza, że ma to, czego potrzebuje rasowy autor kryminałów: ucho do różnych odmian potocznego języka, oko na ciemne strony dzisiejszego świata i głowę do układania zagadek. Ma też jeszcze coś, czego wciąż brakuje większości polskich pisarzy kryminalnych: wierzy mu się, że pracę policjantów zna nie tylko z telewizji". Piotr Bratkowski

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • Rozmiar: 420 str. 2 ilustracje
Wojciech Chmielarz "Farma lalek" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Farma lalek
Audiobook
Czyta Janusz Zadura
29,90  21,83 
Książka należy do serii
«Jakub Mortka»
Przejęcie
Osiedle marzeń
Cienie
-5%
Książka należy do serii
«Ze Strachem»
Wampir
Czerwony świt
Kłamczuch
-5%
Luiza Baldyga
23 grudnia 2019

Po przeczytaniu «Podpalacza» autorstwa Wojciecha Chmielarza wiedziałam, że każda jego kolejna książka znajdzie się w mojej kolekcji. Uwielbiam styl tego pisarza. Tym razem również się nie zawiodłam. «Farma lalek» jest rewelacyjną książką. Super fabuła, wciągająca do samego końca.

Zwroty akcji, tajemniczość, budowanie napięcia, wprowadzanie kolejnych bohaterów do powieści, język, świat w jakim umieszczona została akcja, wszystko to jest nieprzeciętne, wspaniałe, znakomite, rewelacyjne, fenomenalne… Naprawdę warte uwagi. Jeśli moją recenzję czyta ktoś, kto nie przeczytał do tej pory pierwszej części przygód komisarza Mortki to sugeruję to zrobić. Nie pożałujesz :) A potem oczywiście polecam wrócić do «Farmy lalek». Przeczytanie jednej części skończy się nieodpartą chęcią pochłonięcia całej twórczości Wojciecha Chmielarza w jeden wieczór..

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę