Przyjdzie pogoda na miłośćAudio

0
Recenzje
Niedostępna w sklepie
Oznacz jako przeczytane
Powiadom mnie po udostępnieniu:
Jak słuchać książki po zakupie
Przyjdzie pogoda na miłość
Przyjdzie pogoda na miłość
E-book
29,90 
Szczegóły
Opis książki

Pełna emocji historia trzech przyjaciółek, z których marzeń zadrwił los. Młode kobiety zderzają się z brutalnością dorosłego życia. Czy odnajdą w sobie siłę, by podnieść się po bolesnym upadku? Czy potrafią zaufać sobie i innym, kiedy przyjdzie pogoda na miłość?

Joannę opuszcza narzeczony i decyduje się na ślub z inną kobietą. U Magdy, która spodziewa się dziecka, lekarze diagnozują raka piersi. Zuzanna marząca o karierze w modelingu wikła się w seks-aferę w kręgach władzy.

Wioletta Piasecka w powieści „Przyjdzie pogoda na miłość” zdaje się mówić, że wszystko ma swój czas. Po burzy wychodzi słońce, a więc mimo zawiedzionych nadziei, cierpienia i konsekwencji błędnych decyzji zawsze trzeba szukać nowych szans i walczyć o swoje szczęście.

Jeśli przeżywasz rozterki i rozczarowania, ta książka jest dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz otuchy, bo w Twoim życiu się nie układa, ta książka jest dla Ciebie. Jeśli po prostu masz ochotę na dobrą lekturę, to „Przyjdzie pogoda na miłość” jest idealnym wyborem.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 03 kwietnia 2021
  • ISBN: 978-83-8233-158-5
  • Lektor: Joanna Domańska
  • Wydawca: Storybox
  • Spis treści
Wioletta Piasecka "Przyjdzie pogoda na miłość" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Przyjdzie pogoda na miłość
E-book
29,90 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę