3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Niewidzialna wojna

Tekst
Siódme Objawienie Fatimskie i Pan tego świata
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Wulkany budzą się na nowo, trzęsienia ziemi niszczą całe miasta. Szaleją tornada i tsunami, zmienia się klimat. Zaraz za progiem toczą się krwawe wojny, których nikt nie chce nazwać wojnami. Chrześcijanie są mordowani za wiarę na skalę niespotykaną wcześniej. Zaczynają się wędrówki ludów, nienormalność staje się normą. Wielcy gracze finansowi z premedytacją rujnują całe narody. Czy to są znaki?

Czy Franciszek uważa się za ostatniego papieża? Czy sugeruje, że Antychryst już chodzi po naszych ulicach i niebawem wybierzemy go na swego władcę? Czy to za tego pokolenia Kościół zostanie zniszczony, a Bóg będzie mógł uratować świat już tylko przez powtórne przyjście prawdziwego Zbawiciela?

Ojciec Święty Franciszek wracając do Rzymu z pielgrzymki na Filipiny w styczniu 2015 roku powiedział;

„Jest taka książka, przepraszam, że robię reklamę, (…) została napisana w 1903 roku w Londynie.... (…) Nosi tytuł „Władca świata”, a autorem jest Robert Hugh Benson. I chociaż została napisana w 1903 roku, to warto ją przeczytać, a czytając ją dobrze zrozumiecie, co mam na myśli mówiąc o „kolonizacji ideologicznej”“.

Kolonizacja ideologiczna trwa: gender, aborcja, eutanazja, agresywne wyrzucanie wiary z przestrzeni publicznej. Istnieje sposób na weryfikację papieskiej wizji przyszłości. To analiza znaków, za pomocą których Bóg próbuje kierować współczesnymi losami świata. Mamy się czego obawiać, jeśli pokrywają się one z treścią powieści Lord of the World, (Władca świata)…

Cywilizacją ukazaną w tej profetycznej wizji rządzi dobry Antychryst, a globalizacja gospodarcza i ideologiczna staje się faktem. Mowa jest o powszechnym buncie natury, o straszliwych prześladowaniach i zdawałoby ostatecznym zniszczeniu Kościoła.

Czy to wszystko przed nami? Przyjrzyjmy się znakom opisanym w naszej książce.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 30 listopada 2021
Wincenty Łaszewski "Niewidzialna wojna" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Albert Dobosz
28 sierpnia 2020

Publikacji na temat ideologicznej globalizacji pojawia się coraz więcej. Nic dziwnego, ponieważ cześć z nich jest wciąż nieznajoma dla wielu osób i wiedzę o nich trzeba szerzyć aby nie napawała lękiem. Temu zjawisku postanowił się także przyjrzeć bliżej Wincenty Łaszewski w swojej książce «Niewidzialna wojna». Autor analizuje znaki, za pomocą których Bóg stara się kierować światem i losami Ziemi. Analiza połączona ze znaną wypowiedzią papieża Franciszka dotyczącą książki „Władca świata”, która stała się podstawą do rozważań wielu dziennikarzy i pisarzy. «Niewidzialna gra» to książka otwierająca oczy i skłaniająca do myślenia. Nie jest bardzo obszerna, dlatego można spokojnie przeczytać na dwa razy, tym bardziej, że tak wciąga. Polecam, interesująca pozycja.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę