3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Zuchwały plan

Tekst
Zielone Pastwiska
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

W pogoni za prawdziwą wolnością

Akila to buńczuczna i dumna klacz. Kiedy trafia do transportu, u którego celu czeka konie śmierć, nie potrafi poddać się losowi i realizuje spektakularny plan ucieczki. Razem z towarzyszami rusza w poszukiwaniu mitycznych Zielonych Pastwisk, końskiego raju na ziemi. Problem w tym, że w ślad za zbiegami ruszają ludzie, którzy nie spoczną, póki nie dorwą uciekinierów.

Ta książka to wzruszająca i pełna zwrotów akcji historia o sile przyjaźni i ogromnej determinacji, by żyć w pełni. To również niepozorna opowieść, która zaskakuje czytelnika życiowymi lekcjami.

Adrianna Czekaj, @podczytane

Mądra, ciepła oraz niezwykle emocjonalna opowieść, która z całą pewnością skradnie serca wielu czytelników, tak jak skradła i moje.

Julita Pasikowska-Klica, Bajkochłonka

Ta książka to niesamowita podróż, emocjonalny rollercoaster, mnóstwo kolorów, zapachów, i uczucie, że ktoś ciągle podąża twoim śladem. Jeśli w twoich żyłach płynie choć odrobina krwi mustanga, nie wypuścisz jej z rąk.

Ula Rodziewicz @trzykropki_ksiegarnia

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 10 stycznia 2022
  • ISBN: 9788382030839
  • Wydawca: Wydawnictwo Nowa Baśń
  • Spis treści
Weronika Kurosz "Zuchwały plan" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę