Skrzynia z uśpionym przeznaczeniemTekst

Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Weronika Ceynowa za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Opowieść o dwóch kobietach, które łączy jedno: okazja do uratowania kogoś od wiecznej tułaczki lub od śmierci.


Simona, nauczycielka historii, nie była świadoma swojej mocy, dopóki nie spotkała mężczyzny uwięzionego w pętli czasu. Tylko ona jest w stanie zdjąć z niego klątwę, jednak jeden zły krok może zaprzepaścić wszystko i pozwolić zapanować na świecie złu.

Córka Simony natomiast znajduje pudełko pełne pamiętników, w których jest spisana cała niezwykła historia jej matki.

 Staje się też właścicielką kamienia, który posiada ogromną moc. Jest on pewnego rodzaju amuletem ochronnym z dodatkową wartością sentymentalną, ale jak się później okazuje, może uratować odległą cywilizację.

„Skrzynia z uśpionym przeznaczeniem” to historia inna niż wszystkie. Doskonale ukazuje trudne wybory pomiędzy uczuciami a obowiązkami oraz rodzinne tragedie, które mogą przydarzyć się każdemu z nas. Obyczajowość i codzienność łączy z elementami fantastycznymi, dodatkowo wplatając w to świat starożytnej Grecji, czarownic i klątw.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 27 kwietnia 2019
Weronika Ceynowa "Skrzynia z uśpionym przeznaczeniem" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Balbina Bielecka
28 kwietnia 2020

Dobra książka, śmiało mogę stwierdzić, że dla każdego. Opowiada o wielkich wartościach, które teraz trudno spotkać. Poświęcenie się dla drugiego człowieka to wartość przewodnia. Ta historia pokazuje, że pomoc innym jest najszlachetniejszym czynem, jaki możemy zrobić… Opowieść zawiera w sobie elementy zarówno mityczne, fantastyczne, jak i obyczajowe. Trzyma w napięciu, wzrusza i zaskakuje na każdym kroku. Warto po nią sięgnąć!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę