Dzieci Pana Astronoma

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Czy wiecie, jak zbudowany jest Kosmos? Nie? Ja też nie wiedziałam, ale dowiedziałam się od Teleskopki i Teleskopka, dzieci pana Astronoma – co to jest Układ Słoneczny i gwiazdozbiory, dlaczego planety krążą dookoła Słońca, czy planety mają księżyce?

Dzieci nauczyły się tego od swojego taty, uczyły się, bawiąc. Napisały list do Słońca i odwiedziły dziwny ogród zoologiczny, w którym mieszkają znaki zodiaku. Teleskopka i Teleskopek przekazali swoją wiedzę mnie, a ja przekazuję ją Wam. I mam nadzieję, że przy czytaniu też będziecie się bawić. Ponieważ wszystko, czego się dowiedziałam, zrymowałam, żeby łatwiej było zapamiętać.

Wasza – Wanda Chotomska

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 30 listopada 2021
Wanda Chotomska "Dzieci Pana Astronoma" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Urszula Półtorak
01 czerwca

Piękna książka, napisana wyjątkowym, barwnym językiem z niebanalnym rymem. Z przyjemnością czytałam ją mojej córeczce. Z wielką uwagą i skupieniem słuchała każdej historii, podziwiała ilustracje i zadawała pytania odnośnie tego, co akurat się działo w życiu rodziny pana Astronoma. Jest to moim zdaniem obowiązkowa lektura dla tych małych i tych większych czytelników. Książka ta jest doskonałym elementarzem jeśli chodzi o naukę wszechświata :-)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę