Był sobie szczeniak. MollyTekst

0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Molly to śliczna i wesoła suczka, która sprawia, że życie małej CJ staje się pełne radości. Jednak mama dziewczynki nie zgadza się na posiadanie szczeniaka. Poświęca swojej córce mało czasu i nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo potrzebuje ona przyjaciela.


Piesek ma ważne zadanie – musi w ukryciu opiekować się CJ i dotrzymywać jej towarzystwa, zwłaszcza w trudnych chwilach. Molly wie, że mama dziewczynki jej nie akceptuje, ale da z siebie wszystko, by zmieniła zdanie i również została jej kochaną opiekunką!


Był sobie szczeniak to seria dla dzieci o losach psiaków znanych z bestsellerowych książek „Był sobie pies” i „Był sobie pies 2”.


___


O autorze:


W. Bruce Cameron– dwukrotnie został wybrany najlepszym felietonistą przez National Society of Newspaper Columnist. Obecnie mieszka w Kalifornii. Bardzo bliska relacja z ukochaną suczką Cammie spowodowała, że pisarz zafascynował się najbardziej przyjaznymi czworonogami. Jest autorem licznych powieści o uroczych wyszczekanych bohaterach.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 6+
  • Data dodania do LitRes: 16 kwietnia 2020
  • ISBN: 978-83-66520-96-7
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
W. Bruce Cameron "Był sobie szczeniak. Molly" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Był sobie pies»
Był sobie szczeniak. Bailey
Był sobie szczeniak. Molly
Był sobie pies 2
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę