LeXuS: Theodora, Robotnicy – Dystopia erotyczna

Audio
LeXuS
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
LeXuS: Theodora, Robotnicy – Dystopia erotyczna
LeXuS: Theodora, Robotnicy – Dystopia erotyczna
E-book
3,99 
Szczegóły
Opis książki

Jak każdy, kto ukończy osiemnaście lat, Theodora z niepokojem czeka na przydział roli i nadanie tożsamości. Marzy o tym, by zostać Robotnicą, dołączyć do elity i odkrywać życie pełne seksu, ale czy LeXuS spełni jej życzenia? I czy życie Robotnicy okaże się wszystkim tym, na co liczyła?

W dystopijnej przyszłości miasto Belgrame rządzi się zbiorem praw zwanych LeXuS. W surowym totalitarnym reżimie seks stał się przywilejem, który można kupować, sprzedawać lub na niego zasłużyć. Posiadanie prawa do seksu jest wyznacznikiem społecznego sukcesu, a dzięki ścisłej kontroli przestępstwa na tle seksualnym są już tylko odległym wspomnieniem.

Jednak w Belgrame nie wszystko dobrze się układa. Grupa renegatów przewodzi powstaniu, które ma obalić reżim LeXuS i zapewnić wolność seksualną każdemu.

Witaj w Belgrame, w świecie, który będziesz odkrywać oczyma jego mieszkańców.

Każdemu z bohaterów poświęcone jest osobne opowiadanie i można je czytać niezależnie od pozostałych. Oto historia Theodory, numer immatrykulacyjny 259876.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • ISBN: 9788726355796
  • Tłumacz: Anna Krochmal
  • Lektor: Mirella Biel
  • Wydawca: Saga Egmont
  • Spis treści
Virginie Bégaudeau "LeXuS: Theodora, Robotnicy – Dystopia erotyczna" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
LeXuS: Theodora, Robotnicy – Dystopia erotyczna
E-book
3,99 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę