Zamęt

Tekst
Z serii: Zamęt #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Zamęt
Zamęt
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 84,98  67,98 
Audio
Zamęt
Audiobook
Czyta Andrzej Ferenc, Grzegorz Damięcki, Krzysztof Gosztyła, Krzysztof Stelmaszyk, Mariusz Bonaszewski, Marta Żmuda-Trzebiatowska
49,99  36,49 
Szczegóły
Opis książki

W Pakistanie porwany zostaje przez talibów polski biznesmen. Grozi mu śmierć. Do akcji ratunkowej rusza super tajna jednostka Agencji Wywiadu znana jako „Sekcja”. Szybko okazuje się jednak, że porwanie jest tylko częścią szerszego planu, w który zaangażowane są wywiady różnych krajów i staje się ono powodem do bezwzględnych rozgrywek politycznych w Polsce. Pod kierunkiem ekscentrycznego Romana „Sekcja”, czyli Monika – absolwentka ASP, Dima – były nielegał, Ela i Witek, z narażeniem życia próbują zdemaskować zdrajcę i podróżując przez Grecję, Rosję, Pakistan i RPA rozwikłać trudną szpiegowską zagadkę.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
  • Rozmiar: 560 str. 2 ilustracje
Vincent V. Severski "Zamęt" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Zamęt
Audiobook
Czyta Andrzej Ferenc, Grzegorz Damięcki, Krzysztof Gosztyła, Krzysztof Stelmaszyk, Mariusz Bonaszewski, Marta Żmuda-Trzebiatowska
49,99  36,49 
Książka należy do serii
«Zamęt»
Zamęt
Odwet
Nabór
-5%
Wiesław Borsuk
23 marca 2020

Czytając «Zamęt» zapomniałem o otaczającym mnie świecie. Niesamowicie wciągająca fabuła i szybka akcja, nowi bohaterowie, potrzeba sporo skupienia aby połapać się kto jest kim i o co chodzi. Rewelacyjna książka. Czekam na kontynuację!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę