Odwet

Tekst
Z serii: Zamęt #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Odwet
Odwet
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 79,98  63,98 
Audio
Odwet
Audiobook
Czyta Krzysztof Gosztyła
39,99  29,19 
Szczegóły
Opis książki

Kontynuacja powieści „Zamęt”.

Waldemar Zenonik, oficer polskiego wywiadu, ginie w Algierze, wykonując misję związaną z kontraktem Polskiego Koncernu Zbrojeniowego. Ślady wskazują na Al-Kaidę.

W tym samym czasie w Baku inny oficer wywiadu, Robert Kunicki, spotyka się z Jewgienijem Morozowem – dziennikarzem i rosyjskim szpiegiem. Wkrótce po rozmowie umiera na atak serca.

Tajemnicze śmierci polskich agentów wzbudzają zainteresowanie Rosjan. Pułkownik GRU Arsen Fiedotow bacznie śledzi sytuację na polskiej scenie politycznej. Stawka jest szczególnie wysoka – zbliżają się wybory parlamentarne.

Sekcja Romana Leskiego otrzymuje zadanie specjalne – prześwietlenie bohatera z Iraku, Olgierda Rubeckiego, który startuje w wyborach i zagraża partii rządzącej. Okazuje się, że w sprawach Rubeckiego i oficerów pojawiają się te same nazwiska.

Członkowie tajnej komórki Agencji Wywiadu znowu w akcji!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 05 grudnia 2019
  • Rozmiar: 700 str. 2 ilustracje
Vincent V. Severski "Odwet" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Odwet
Audiobook
Czyta Krzysztof Gosztyła
39,99  29,19 
Książka należy do serii
«Zamęt»
Zamęt
Odwet
Nabór
-5%
Hanna Grajek
17 marca 2020

Wszystkie książki Severskiego to dla nie prawdziwa, inteligentna rozrywka. Jego styl jest bardzo specyficzny i bardzo odpowiadający mojemu gustowi. Ciekawe wątki poboczne, spójnie łączące się z głównym. Także opisy miejsc akcji dają wrażenie jakby autor znał je na wylot. Niesamowicie wciągająca polityczna intryga. Super!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę