Nabór

Tekst
Z serii: Zamęt #3
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Nabór
Nabór
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 89,98  71,98 
Audio
Nabór
Audiobook
Czyta Krzysztof Gosztyła
49,99  36,49 
Szczegóły
Opis książki

Nabór to ostatnia część trylogii zapoczątkowanej przez Zamęt i Odwet, w której łączą się wątki i powracają bohaterowie tetralogii Nielegalni.

Rośnie napięcie między Iranem i USA, świat stoi na progu wielkiej wojny. W Polsce do władzy wrócił autorytarny premier Bolecki, Sekcja została rozwiązana, a prokuratura szuka haków na Romana Leskiego.

Tymczasem Dima uzyskuje z Rosji informację, która elektryzuje Konrada Wolskiego i Sarę Korską. Dawny Wydział Q i rozwiązana Sekcja łączą siły, by rozwiązać ten problem. Wraca Jagan i Misza Popowski.

Zaczyna się wyścig z czasem, bo sytuacja międzynarodowa pogarsza się z każdym dniem.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 17 marca 2021
  • Rozmiar: 900 str. 2 ilustracje
Vincent V. Severski "Nabór" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Nabór
Audiobook
Czyta Krzysztof Gosztyła
49,99  36,49 
Książka należy do serii
«Zamęt»
Zamęt
Odwet
Nabór
-5%
Włodzimierz Łachu
01 czerwca

To najlepsza powieść Pana Severskiego, jaką miałem w rękach – ale tu od razu zaznaczam, że przydałoby się znać poprzednie 6 tomów. Jest to powieść z serii takich, jakie najbardziej lubię. Z jednej strony mamy intrygę szpiegowską i zwalczanie międzynarodowego terroryzmu, z drugiej zaś political-fiction najwyższej próby razem z politycznymi gierkami. Mogę zagwarantować, że każdy, kto sięgnie po «Nabór» nie będzie zawiedziony, zwłaszcza że trzecia odsłona góruje fabułą, przewrotnością akcji i pomysłowością autora nad pozostałymi częściami. Bardzo polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę