Walka

Tekst
Z serii: MMA Fighter #1
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

ZAWODNIK MMA – WSPÓŁCZESNY GLADIATOR UWODZĄCY NIESKOŃCZONYMI POKŁADAMI TESTOSTERONU

Okazuje się, że w życiu profesjonalnego fightera walka może mieć różne znaczenia. Nico Hunter dochodzi do wniosku, że ta pełna adrenaliny, rozgrywana w klatce nie może równać się z wewnętrznymi zmaganiami z samym sobą.

Spokojna Elle prowadzi nudne, ustatkowane życie. Dobrą pracą i gustownie urządzonym mieszkaniem wynagradza sobie monotonię życia. Facet, z którym spotyka się już nieco ponad dwa lata nie dostarcza jej żadnych wrażeń, ale tak jest bezpieczniej. Stateczniej. Gruby mur, który przez lata budowała wokół swego serca, pozostaje nienaruszony. I dobrze. Przeszłość kobiety jest wystarczającym dowodem na to, co może się wydarzyć, jeżeli straci się kontrolę.

Jednak wszystko zmienia się w dniu, w którym seksowny zawodnik MMA wchodzi do biura Elle. Okazuje się, że wytatuowany, umięśniony fighter wniesie niemałe emocje do poukładanego życia pięknej prawniczki.

ELEKTRYZUJĄCA POWIEŚĆ, KTÓRA WYWOŁA ROZKOSZNY DRESZCZYK EMOCJI I ROZBUDZI CHĘĆ NA NUTKĘ SZALEŃSTWA

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
  • ISBN: 978-83-65506-71-9
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Vi Keeland "Walka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«MMA Fighter»
Walka
Szansa
Przebaczenie
-5%
Alina Smolek
17 lipca 2020

Prawdziwie elektryzująca, ociekająca emocjami opowieść o walecznym Nico Hunterze oraz spokojnej Elle, czyli o parze kompletnie przeciwstawnych charakterów, które w pewnej chwili w życiu wpadają na siebie i zaczyna się dziać magia. Poukładane, nieco już nudne i pozbawione wrażeń życie prawniczki zaczyna się radykalnie zmieniać, gdy wchodzi w relację z umięśnionym, wytatuowanym zawodnikiem MMA. Vi Keeland stworzyła parę świetnie przemyślanych bohaterów, którzy dopełniają się pod każdym względem. Książka kupiła mnie już od pierwszych stron, nie spodziewałam się, że tak mnie zaabsorbuje. Poza warstwą erotyczną jest także sporo motywów do przemyśleń, między innymi dotyczących demonów z przeszłości i traum. Całość wypadła jak dla mnie fantastycznie, na pewno sięgnę po kolejną część. Polecam gorąco.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę