Kusząca pomyłka

Tekst
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Vi Keeland za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Анель
31 grudnia 2020

Książka jest o zwykłych ludziach. Opowiada, jak szczera miłość zmienia człowieka. Staje się inny, otwierając swoje serce na miłość. Bardzo zmysłowa i ciekawa historia.

Zdecydowanie zakochałem się w tej autorce i jej książkach.

Helena Kudla
25 grudnia 2019

Jest to moje pierwsze spotkanie z Vi Keeland i zdecydowanie nie ostatnie. Idealnie trafia swoim stylem w moje gusta. Autorka ma lekki, zabawny styl, w jej teoretycznie oklepanych historiach miłosnych jest coś ciekawego. «Kusząca pomyłka» to nawet nie romans, a połączenie książki obyczajowej z erotykiem. .

Rachel, główna bohaterka, to piękna i zabawna, utalentowana dziewczyna, która pracuje w barze oraz jako asystentka pewnego młodego profesora. Caine, to 32- letni profesor Uczelni Muzycznej, który w młodości wiele szalał, a aktualnie przewodzą mu bardzo konkretne zasady: zero spóźnień, zero obijania się i zero zaangażowania w związki. Między Profesorem a jego asystentką zaczyna pojawiać się uczucie. Różnice między bohaterami powodują, że książka momentami jest zabawna, a chemia między nimi powoduje, że nie raz tętno bardzo przyspiesza. Obie postacie są genialnie zbudowane przez autorkę. Bardzo bardzo polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę