Kusząca pomyłka

Tekst
Przeczytaj fragment
Wejdź do magicznego świata Vi Keeland za 3 kliknięcia!
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Zniewalająca, niesamowicie kusząca książka jednej z najpopularniejszych autorek romansów!

Po raz pierwszy spotkali się w pubie. Rachel powiedziała Caine’owi, co myśli o jego kłamstwach i wybujałym ego. Bez wahania zaciągnął jej przyjaciółkę do łóżka. Zapomniał tylko wspomnieć, że jest żonaty. Rachel nie żałowała żadnego słowa, które wtedy wypowiedziała. Na idealnej twarzy Caine’a pojawił się jednak tylko lekki uśmiech…

Ups, chyba zaszła pomyłka.

Wyszła, mając nadzieję, że nigdy więcej go nie spotka. A jednak – już następnego ranka okazało się, że Caine jest nowym profesorem na wydziale muzyki w Brooklyn College. A ona właśnie została jego asystentką. Obydwoje niepokorni i piekielnie pociągający. Czy aby na pewno po TAKIM pierwszym spotkaniu zdołają utrzymać odpowiednią zawodową relację?

__

Powieść Keeland to piękne połączenie humoru, miłości i przyprawiających o dreszcze namiętnych dialogów. Serce uderza miarowo jak metronom, wyczekując dalszego ciągu.

– „USA Today”

__

___

O autorce

Vi Keeland – bestsellerowa autorka literatury erotycznej. Jej książki zawsze znajdują się w czołówkach rankingów „New York Timesa”. Powieści Keeland sprzedały się w liczbie ponad miliona egzemplarzy i trafiły na ponad 50 list bestsellerów. Zostały przetłumaczone na dziewięć języków. Autorka mieszka w Nowym Jorku z mężem i dziećmi, gdzie przeżywa swoje „i żyli długo i szczęśliwie” z mężczyzną, którego poznała, gdy miała 6 lat.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 22 września 2019
  • ISBN: 978-83-66436-41-1
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Vi Keeland "Kusząca pomyłka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Анель
31 grudnia 2020

Książka jest o zwykłych ludziach. Opowiada, jak szczera miłość zmienia człowieka. Staje się inny, otwierając swoje serce na miłość. Bardzo zmysłowa i ciekawa historia.

Zdecydowanie zakochałem się w tej autorce i jej książkach.

Helena Kudla
25 grudnia 2019

Jest to moje pierwsze spotkanie z Vi Keeland i zdecydowanie nie ostatnie. Idealnie trafia swoim stylem w moje gusta. Autorka ma lekki, zabawny styl, w jej teoretycznie oklepanych historiach miłosnych jest coś ciekawego. «Kusząca pomyłka» to nawet nie romans, a połączenie książki obyczajowej z erotykiem. .

Rachel, główna bohaterka, to piękna i zabawna, utalentowana dziewczyna, która pracuje w barze oraz jako asystentka pewnego młodego profesora. Caine, to 32- letni profesor Uczelni Muzycznej, który w młodości wiele szalał, a aktualnie przewodzą mu bardzo konkretne zasady: zero spóźnień, zero obijania się i zero zaangażowania w związki. Między Profesorem a jego asystentką zaczyna pojawiać się uczucie. Różnice między bohaterami powodują, że książka momentami jest zabawna, a chemia między nimi powoduje, że nie raz tętno bardzo przyspiesza. Obie postacie są genialnie zbudowane przez autorkę. Bardzo bardzo polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę