Niemoralna. Kalina

Audio
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Niemoralna. Kalina
Tekst
Niemoralna. Kalina
E-book
39,90  29,13 
Szczegóły
Opis książki

Historia Kaliny Jędrusik czekała na tak wielowymiarową książkę.

Słynna aktorka odzyskuje swój głos po 30 latach.

Bezkompromisowa – liczy na wszystko albo nic. Nieustannie sprawdza, jak daleko może przesunąć granice. Wrażliwa, ale pewna siebie. Kokietuje i zatraca się w kolejnych romansach, ale pozostaje oddana mężowi. Obraz Kaliny Jędrusik jest taki jak ona sama – prowokujący, niejednoznaczny, często zaskakujący.

Ma sylwetkę Marilyn Monroe i seksapil Brigitte Bardot. Przez długi czas jest niewolnicą własnego wizerunku (zalotny trzepot rzęs, sterczący biust, talia osy, pełne biodra) – przerysowanego, epatującego kobiecością, siejącego zgorszenie. Z jednej strony pielęgnuje wypracowaną przez siebie pozę kobiety wampa, z drugiej jednak narzeka na brak zróżnicowanych ról i niedocenianie jej aktorskiego emploi.

Kalina Jędrusik daje się poznać nie tylko jako sceniczna kusicielka, aktorka teatralna i filmowa czy gwiazda Kabaretu Starszych Panów. Żywiołowa od dzieciństwa, szybko zacznie przejawiać muzyczny talent, indywidualizm, ale też kulinarny zmysł. Namiętność do smaków i dar ich łączenia ochoczo wykorzystywała, by rozpieszczać przyjaciół. Razem ze Stanisławem Dygatem, jej największą miłością, stworzy otwarty dom, w którym gościć będzie warszawska śmietanka towarzyska.

Seksbomba, uwodzicielka, gwiazda wyklęta. Wokół jej osoby krążą legendy. Ile z nich wymyślili inni, a za ile odpowiada ona sama? Które są prawdziwe, a które to wyłącznie gwiazdorska kreacja?

AUDIOBOOK CZYTA ADRIANNA BIEDRZYŃSKA

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 02 listopada 2021
  • ISBN: 9788308074121
  • Lektor: Adrianna Biedrzyńska
  • Wydawca: Wydawnictwo Literackie
  • Spis treści
Ula Ryciak "Niemoralna. Kalina" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Niemoralna. Kalina
E-book
39,90  29,13 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę