Symbolika Grafologiczna dr Ericka Singera

Tekst
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Jak rozpoznać cechy osobowości na podstawie charakteru pisma?


W książce zaprezentowane zostały podstawowe informacje związane z tematyką grafologii, czyli analizą pisma ręcznego. Cechy charakterystyczne tej techniki, to między innymi: kształt, wielkość liter, pochylenie, nacisk, odległości między literami, wyrazami i wersami. Wszystko odpowiednio opisane i zinterpretowane. Dzięki temu możemy zrozumieć czym jest dziedzina wiedzy, która zajmuje się rozpoznawaniem indywidualnego człowieka, jego emocji, głównych cech charakteru, sposobu myślenia, predyspozycji zawodowych, a nawet sposobu życia.


Grafologia stosowana jest nie tylko w sądownictwie, ale między innymi w procesach rekrutacji, psychologii i w innych obszarach społecznych. W dobie technologii, obcowanie z grafologią i poznanie jest tajników to wiedza ponadczasowa, która pozwala rozszyfrować człowieka.


Charakter pisma jest cechą bardzo indywidualną i niepowtarzalną. To identyfikacja naszej tożsamości. Zawiera w sobie szczegóły, których nie da się podrobić, a które ujawniają kim jesteśmy.


Doskonała pozycja dla każdego, nie tylko znawcy grafologii, ale i kompletnego laika w tej dziedzinie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 25 września 2020
Tomasz Paweł Szewczyk "Symbolika Grafologiczna dr Ericka Singera" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę