Wybierz sukces

Tekst
Jak zastąpić złe nawyki dobrymi i krok po kroku zmienić swoje życie.
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Życie, którego pragniesz, jest jedną z możliwości do wyboru, a wybór przecież należy do ciebie. Zatem wybierz sukces.


Tom Ziglar stworzył prawdopodobnie najlepszy przepis na sukces – oparty na wieloletnim doświadczeniu, stale weryfikowany w praktyce, niezależny od okoliczności i szczęśliwego trafu. Przekonaj się, że potrzebujesz dokładnie 66 dni, by zacząć spełniać swoje marzenia. Dokonaj rewolucji w siedmiu kluczowych strefach swojego życia i pamiętaj, że jesteś w stanie osiągnąć więcej, niż myślisz! Tylko zacznij!


Dzięki tej książce dowiesz się m.in.:

- jakie cechy ma człowiek sukcesu,

- dlaczego sukces zależy od nawyków,

- co to znaczy postąpić we właściwy sposób,

- czego warto się nauczyć od innych, żeby osiągnąć sukces,

- jaki jest wzór na wydajność,

- dlaczego warto dbać o odpoczynek.


Jako ktoś, kto na co dzień pracuje z ludźmi i pomaga im w ich rozwoju, dawno przestałem wierzyć w szybkie panacea i rozwiązania. Głęboko wierzę w świadomy i zrównoważony rozwój. Dlatego polecam tę wspaniałą książkę Toma Ziglara. Znajdziesz w niej zaproszenie do świadomego kształtowania życia w oparciu o uniwersalne prawdy, proste procedury i narzędzia, które pomogą Ci wziąć odpowiedzialność za własne życie i uczynić je zwycięskim.

Krzysztof Demczuk, psychoterapeuta, trener, prezes Fundacji Aplica, założyciel i prowadzący Szkoły Liderów.


Tom Ziglar jest dumnym synem Ziga Ziglara oraz prezesem zarządu firmy Ziglar. Dołączył do korporacji Ziga Ziglara w roku 1987 i przeszedł wszystkie szczeble kariery: od pracy w magazynie, przez stanowisko w dziale sprzedaży, po zarządzanie firmą. Dziś jest międzynarodowym mówcą, gospodarzem The Ziglar Show, jednego z najlepiej ocenianych podcastów biznesowych.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 31 maja 2020
Tom Ziglar "Wybierz sukces" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę