Liber BDSMTekst

Autor:Tom Hex
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Tom Hex jest mało znanym, ale za to bardzo utalentowanym przedstawicielem nowoczesnej szkoły magicznej Divine Mystery Order. Związany ze Świątynią A (The A Temple), Mistycznym Czarostwem (Mystic Wisecraft) i kultem Genter-gavet Okkan, praktykuje czary dla dobra swojego i społeczności lokalnej. Hex to także poeta, pisarz, muzyk i performer. Uznany za wizjonera, w wolnych chwilach między objawieniami prowadzi restaurację wegetariańską, której specjalnością jest wegańskie sushi. O przygodach Hexa i jego grupy kalifornijskich czarownic możemy dowiedzieć się z wydanego niedawno tomu Księga Sfery.
Liber BDSM to krótki podręcznik specyficznego rodzaju magii.


Unikalna metoda wprowadzania pożądanych zmian w świecie zewnętrznym i wewnętrznym siłą własnej woli łączy w sobie esencję takich praktyk magicznych jak inwokacja, sigilizacja i zaklinanie.


Z pozoru prosta w wykonaniu, polegająca jedynie na wyrażeniu Woli w kilku słowach, okazuje się niespodziewanie trudna nawet dla zaawansowanych praktyków Rzemiosła.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 15 lutego 2020
  • ISBN: 978-83-955364-4-1
  • Wydawca: Wydawnictwo e-bookowo
  • Spis treści
Tom Hex "Liber BDSM" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę