Punkt zero

Audio
Blix i Ramm na tropie zbrodni
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Tekst
Punkt zero
E-book
34,99 
Szczegóły
Opis książki

Oslo 2018. Była królowa biegów długodystansowych Sonja Nordstrøm nie pojawia się na promocji swojej kontrowersyjnej autobiografii Wieczna jedynka. Jeszcze tego samego dnia dom Nordstrøm odwiedza znana dwudziestoczteroletnia blogerka Emma Ramm. Zastaje otwarte drzwi, a w środku ślady walki. Do telewizora sportsmenki ktoś przyczepił numer startowy z liczbą 1.

Inspektora Alexandra Blixa wciąż dręczą wspomnienia dramatycznej akcji policyjnej sprzed dziewiętnastu lat, w czasie której zastrzelił zabójcę – ojca pięcioletniej dziewczynki. Teraz Blix ma poprowadzić dochodzenie w sprawie zaginięcia byłej lekkoatletki. Tropy pojawiają się w różnych miejscach i w różnym czasie i wiele wskazuje na to, że są częścią misternego planu.

Okoliczności zmuszają Emmę i Blixa do podjęcia współpracy. Każde z nich na swój sposób stara się zdemaskować i powstrzymać metodycznego, bezlitosnego mordercę, który za wszelką cenę chce zwrócić na siebie uwagę. Kolejne zabójstwa budzą coraz większą grozę, a wygląda na to, że ich sprawca dopiero się rozgrzewa…

CENĄ ZA SŁAWĘ JEST ŚMIERĆ!

„Metodyczny i ekscytujący” Elin Brend Bjørhei, VG

Jørn Lier Horst (ur. 1970) i Thomas Enger (ur. 1973) połączyli swe siły i stworzyli rewelacyjny thriller o międzynarodowej renomie. Na co dzień każdy z nich kontynuuje własną popularną serię powieści kryminalnych, której głównym bohaterem jest odpowiednio inspektor William Wisting i dziennikarz Henning Juul.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 30 czerwca 2021
  • ISBN: 9788366420465
  • Tłumacz: Milena Skoczko
  • Lektor: Tomasz Sobczak
  • Wydawca: Smak Słowa
  • Spis treści
Jorn Lier Horst "Punkt zero" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Punkt zero
E-book
34,99 
Książka należy do serii
«Mroczny zaułek»
Nieobliczalni
Punkt zero
Zasłona dymna
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę