NieobliczalniAudio

0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Nieobliczalni
E-book
34,99 
Szczegóły
Opis książki

Alexander Blix i Emma Ramm siedzą każde w swoim pokoju przesłuchań i składają zeznania w sprawie tego samego zdarzenia. Blix zastrzelił mężczyznę, a jego własna córka, Iselin, walczy o życie.

36 godzin wcześniej: Ktoś dzwoni do drzwi Sofii Kovic, najbliższej współpracownicy Blixa. Kobieta ginie od jednego strzału. Wszystko wskazuje na to, że to była egzekucja. A tymczasem chwilę przed mordercą wróciła do domu Iselin, która wynajmuje u niej pokój na piętrze…

Iselin cudem udaje się uciec. Jak dużo zdążyła zobaczyć? I jak bardzo zagraża bezwzględnemu zabójcy?

W tych dramatycznych okolicznościach Emma proponuje Blixowi pomoc w opiece nad córką. Jednak decyzja, którą podejmuje, okaże się mieć fatalne skutki dla całej trójki.

Nieobliczalni porywają od pierwszej strony i do końca trzymają czytelnika w żelaznym uścisku napięcia. W trzecim tomie o śledczym i dziennikarce Jørn Lier Horst i Thomas Enger jeszcze bardziej przykręcili śrubę. Mając niezwykły talent do budowania dramatyzmu i psychologicznej głębi, stworzyli przerażającą i zaskakującą intrygę.

Jørn Lier Horst (ur. 1970) i Thomas Enger (ur. 1973) połączyli swe siły i stworzyli rewelacyjny thriller o międzynarodowej renomie. Na co dzień każdy z nich kontynuuje własną popularną serię powieści kryminalnych, której głównym bohaterem jest odpowiednio inspektor William Wisting i dziennikarz Henning Juul.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 07 lipca 2021
  • Czas trwania: min - sek.
  • ISBN: 9788366420489
  • Tłumacz: Milena Skoczko
  • Wydawca: Smak Słowa
  • Spis treści
Thomas Enger "Nieobliczalni" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Nieobliczalni
E-book
34,99 
Książka należy do serii
«Mroczny zaułek»
Nieobliczalni
Punkt zero
Zasłona dymna
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę