Skalpel

Tekst
Z serii: Rizzoli & Isles #2
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Skalpel
Skalpel
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 69,90  55,92 
Audio
Skalpel
Audiobook
Czyta Marcin Popczyński
37,90 
Szczegóły
Видео
"Skalpel" Tess Gerritsen - audiobook. Czyta Marcin Popczyński
Opis książki

Opętani krwią szaleńcy łączą siły…

<br/>Koszmar, który miał się skończyć na zawsze, powraca z podwójną mocą. Przed rokiem Jane Rizzoli doprowadziła do aresztowania psychopatycznego mordercy – Chirurga – który za cel obierał samotne kobiety. Teraz zostaje wezwana do niewielkiej miejscowości pod Bostonem, aby przyjrzeć się sprawie, która łudząco przypomina zabójstwa Chirurga. Jej domniemany sprawca jest jednak pilnie strzeżony. Czy aby na pewno? Może kraty więzienia nie są tak mocne, by oprzeć się skalpelowi psychopaty?

<br/>Okazuje się, że w ciągu roku Chirurg stał się postacią kultową. Jedni prowadzą badania nad jego psychiką, inni darzą go niezdrowym podziwem. Czy wśród tych drugich znalazł się ktoś, kto został jego uczniem?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 01 listopada 2019
  • Rozmiar: 350 str. 2 ilustracje
  • ISBN: 978-83-8125-806-7
  • Redaktor: Zygmunt Halka
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Tess Gerritsen "Skalpel" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Skalpel
Audiobook
Czyta Marcin Popczyński
37,90 
Książka należy do serii
«Rizzoli & Isles»
Skalpel
El Cirujano
Hermanas de sangre
-5%
Nadia Pach
24 sierpnia 2020

Kolejna książka mojej ulubionej autorki kryminałów przeczytana. Kontynuacja «Chirurga» ze znanymi już Jane Rizzoli oraz Mauro Isles, jak zwykle – rewelacyjna. Dosłownie pochłonęłam ją w jeden wieczór, całkowicie mnie wciągnęła. Trzyma w napięciu i niepewności, pozwala czytelnikowi snuć własne domysły, jednak na końcu Tess tradycyjnie przygotowała kompletnie niespodziewane rozwiązanie śledztwa. Wielbiciele kryminałów na pewno będą usatysfakcjonowani, niepowtarzalny, mroczny klimat i głębsze poznanie natury brutalnego mordercy, która kształtowała się od dzieciństwa aż po dorosłość. Ta cześć podobała mi się jeszcze bardziej niż poprzednia, już nie mogę doczekać się następnej. Kolejna godna polecenia książka od autorki.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę