Ogród kości

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Ogród kości
Ogród kości
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 69,90  55,92 
Ogród kości
Audio
Ogród kości
Audiobook
Czyta Janusz Zadura
37,90 
Szczegóły
Opis książki

Makabryczny sekret, który przeleżał w ziemi prawie dwieście lat.


Niezidentyfikowane kości, głęboko pogrzebane sekrety i nierozwiązana sprawa sprzed lat kładą się cieniem na życiu mieszkanki Bostonu.


Julia Hamill dokonuje przerażającego odkrycia w ogrodzie swojego nowo kupionego domu. Skalista ziemia kryje czaszkę kobiety, która według doktor Maury Isles nosi ślady morderstwa. Ale jakiekolwiek informacje o tym, kim była kobieta i co ją spotkało, przepadły w mrokach niepamięci. Julia nie zamierza jednak rezygnować ze śledztwa.


Niemal dwieście lat wcześniej Norris Marshall, student medycyny bez grosza przy duszy, dołącza do grupy ludzi plądrujących groby – nocą wykrada z cmentarza świeżo pochowane ciała i sprzedaje je jako eksponaty szpitalowi uniwersyteckiemu. Szybko zostaje zdemaskowany i staje się głównym podejrzanym w sprawie o makabryczne zabójstwo pielęgniarki. Aby udowodnić swoją niewinność, Norris sprzymierza się z jedynym świadkiem, który widział mordercę – z Rose Connolly, piękną krawcową z bostońskich slumsów, potencjalną następną ofiarą. Razem przeczesują miasto – od ponurych cmentarzy do najjaśniejszych salonów elity – i wpadają na trop potwora, który w najmniej oczekiwanym miejscu czeka na kolejną okazję do krwawego morderstwa…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 27 kwietnia 2019
  • ISBN: 978-83-8125-644-5
  • Redaktor: Jerzy Żebrowski
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Tess Gerritsen "Ogród kości" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Ogród kości
Audiobook
Czyta Janusz Zadura
37,90 
Lucyna Markoska
24 marca 2020

Kolejny świetny kryminał od Tess Gerritsen. Do tej autorki wracam często, potrafi konkretnie zaciekawić czytelnika. Wciąga i trzyma w napięciu do samego końca! Polecam:)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę