Ciało (+N.N.)

Tekst
Z serii: Anatomia zbrodni #8
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Zwłoki młodej dziewczyny przywiezione do prosektorium nie zdradzają żadnych widocznych urazów ani śladów przemocy.


Lekarka sądowa Kat Novak przypuszcza, że ofiara mogła przedawkować narkotyki. Numer telefonu na opakowaniu zapałek znalezionym w zaciśniętej dłoni zmarłej prowadzi do prezesa korporacji farmaceutycznej. Ten jednak zaprzecza, by miał z denatką coś wspólnego.


Wkrótce w tym samym rejonie Bostonu zostaje znalezione ciało innej kobiety, a w szpitalu umiera kolejna ofiara przedawkowania. Kat podejrzewa, że tajemnicze zgony mogą być dziełem seryjnego mordercy, prawdopodobnie wpływowego obywatela miasta. Kiedy jej dom wylatuje w powietrze, nabiera pewności, że jest na właściwym tropie, a zabójca znajduje się bliżej, niż mogłaby przypuszczać.


Wydanie wzbogacone o opowiadanie N.N.


Tym razem role się odwracają. Doktor Maura Isles jest główną podejrzaną w sprawie o brutalne zabójstwo. Musi udowodnić swoją niewinność… o której wcale nie jest przekonana.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 15 kwietnia 2019
  • ISBN: 978-83-8125-633-9
  • Redaktor: Elżbieta Piotrowska
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Tess Gerritsen "Ciało (+N.N.)" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Daniela Dymek
27 maja 2020

Bardzo polubiłam twórczość Tess Gerritsen odkąd w ręce wpadła mi pierwsza część Anatomii zbrodni. Chętnie sięgam po jej książki, aczkolwiek przyznam, że losowo. «Ciało» to coś pomiędzy romansami a kryminałami. Faktycznie wątek romantyczny jest najmocniej odczuwalny. Ogólnie powieść jest naprawdę dobra – wciąga, a przy tym czytelnik nie rozprasza się w trakcie czytania. Autorka prowadzi nas przez dość dobrze zarysowany świat, który może być kreowany jeszcze dokładniej dzięki odrobinie wyobraźni. Polecam, dla chwilowego oderwania się od rzeczywistości i relaksu.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę