Umrzeć po raz drugi

Audio
Z serii: Rizzoli & Isles #11
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Umrzeć po raz drugi
Tekst
Umrzeć po raz drugi
E-book
28  22,12 
Szczegóły
Opis książki

Najgroźniejsze drapieżniki polują nocą...
Zwierzęce trofea zdobiące ściany domu na bostońskich przedmieściach stały się świadkami krwawego widowiska… Właściciel, myśliwy i preparator zwierzęcych zwłok, Leon Gott, powieszony za nogi i oprawiony jak zwierzę… Czy obudził drapieżnika groźniejszego niż te, na które dotąd polował?


Jane Rizzoli i Maura Isles przypuszczają, że tak oryginalna zbrodnia będzie odosobnionym przypadkiem. Ale kolejne tropy prowadzą do innych miast w Stanach Zjednoczonych, a także do Afryki, gdzie przed sześcioma laty wymordowano grupę turystów na safari.


Teraz morderca zamierza zapolować w Bostonie. Rizzoli i Isles muszą wywabić go z cienia i schwytać. Nawet jeśli oznacza to zarzucenie przynęty, której nie oprze się żaden drapieżnik: niedoszłej ofiary, której kiedyś udało się uciec.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 20 czerwca 2020
  • ISBN: 978-83-8125-888-3
  • Lektorzy: Anna Dereszowska, Kamil Pruban
  • Redaktor: Jerzy Żebrowski
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Tess Gerritsen "Umrzeć po raz drugi" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Umrzeć po raz drugi
E-book
28  22,12 
Książka należy do serii
«Rizzoli & Isles»
Umrzeć po raz drugi
Sekret, którego nie zdradzę
Mumia
-5%
Adriana Kurpiel
27 października 2020

Myślę, że fakt, że skończyłam tę książkę w jeden dzień, wskazuje, jak bardzo mi się podobała. Tess Gerritsen jest w szczytowej formie i jest to jedna z najlepszych książek o Rizzoli jakie napisała. Ciekawy zabieg z rozmieszczeniem miejsca akcja się w Botswanie, Kapsztadzie i Bostonie. W rzeczywistości w książce pojawiają się dwie historie, jedna w Afryce i jedna w Ameryce, a każda z nich jest równie ekscytująca jak druga. Często chciałam już skończyć jak najszybciej, aby dowiedzieć się, jak to się skończy i jak wszystkie części się połączą. I oczywiście zakończyło się sprytnym, nieoczekiwanym zwrotem akcji. Rewelacyjna lektura!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę