Sekret, którego nie zdradzęAudio

Z serii: Rizzoli & Isles #12
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Sekret, którego nie zdradzę
Sekret, którego nie zdradzę
E-book
29,90  23,62 
Szczegóły
Opis książki

Przeszłość na zawsze zostawia ślad.


To miejsce zbrodni nie przypomina niczego, z czym Jane Rizzoli i Maura Isles miały do czynienia. Leżąca na kanapie kobieta nie żyje, choć można by pomyśleć, że drzemie... gdyby nie to, że zabójca pokusił się o makabryczny żart i umieścił gałki oczne na jej dłoni. Właściwie wygląda to jak jedna ze scen z wyprodukowanego przez nią horroru…


Zemsta szaleńca? A może hołd fana? Morderca nie zostawił żadnego śladu, który mógłby naprowadzić na jego trop. Mało tego – Maura Isles nie może ustalić nawet, w jaki sposób zabił. Podobnie jak w przypadku mężczyzny, w którego zwłokach tkwią trzy wystające z piersi strzały – wbite już po śmierci.


Wkrótce Jane i Maura zyskują pewność, że morderca nie poprzestanie na tych dwóch zbrodniach. A jedyna osoba, która może pomóc policji w śledztwie, ukrywa pewną tajemnicę i nawet w obliczu zagrożenia nie zamierza jej zdradzić.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 20 czerwca 2020
  • Czas trwania: 10 godz. 32 min 54 sek.
  • ISBN: 978-83-8125-889-0
  • Lektorzy: Andrzej Ferenc, Ewa Abart
  • Redaktor: Andrzej Szulc
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Tess Gerritsen "Sekret, którego nie zdradzę" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Sekret, którego nie zdradzę
E-book
29,90  23,62 
Książka należy do serii
«Rizzoli & Isles»
Umrzeć po raz drugi
Sekret, którego nie zdradzę
Mumia
-5%
Ludmiła Bartoszek
11 października 2020

Tess Gerritsen to jedna z moich ulubionych autorek, dlatego to że «Sekret, którego nie zdradzę» była świetną książką nie było dla mnie zdziwieniem. Jest to kolejny interesujący tom z serii o Pani detektyw Rizzolli i doktor Isles, który wciągnął mnie bez reszty. Myślę też, ze jest to jeden z moich ulubionych w całej serii. Dzieje się tutaj bardzo dużo, wartka akcja i wyraziste postaci, częste fabularne twisty i historia, której rozwoju ciężko się domyślić. Wszystko to złożyło się na fenomenalną lekturę. Trzymający w napięciu, nieprzewidywalny kryminał z płynną, lekką narracją. Na pewno sięgnę po kolejne książki tej autorki, szkoda, że jest to ostatnia część z tej serii. Polecam gorąco.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę