Zimistrz

Audio
Z serii: Świat dysku #35
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Zimistrz
E-book
23,90 
Szczegóły
Opis książki

Tiffany zrobiła jeden niewłaściwy krok, popełniła jeden drobny błąd… A teraz duch zimy się w niej zakochał. Daje róże i góry lodowe, wyznaje uczucie lawinami i obsypuje płatkami śniegu. Trudno to znosić, kiedy ma się trzynaście lat, ale jest to również trochę no… miłe. „Łojzicku!” A tak, klan Nac Mac Feeglów jest na miejscu, by pomagać i się wtrącać. Ale jeśli Tiffany nie znajdzie rozwiązania, może już nigdy nie przyjdzie wiosna.

Terry Pratchett był uznanym pisarzem, twórcą bestsellerowego cyklu książek o świecie Dysku, z których pierwsza – „Kolor magii” – ukazała się w roku 1983. Czterdziesta pierwsza i ostatnia powieść o Dysku, „Pasterska korona”, została wydana w roku 2015. Książki były często adaptowane jako sztuki teatralne i filmy. Terry Pratchett był laureatem wielu nagród, między innymi Carnegie Medal; otrzymał też tytuł szlachecki za zasługi dla literatury. Zmarł w roku 2015.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 09 listopada 2020
  • ISBN: 9788380978546
  • Tłumacz: Piotr W. Cholewa
  • Lektor: Maciej Kowalik
  • Wydawca: Prószyński Media
  • Spis treści
Terry Pratchett "Zimistrz" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Zimistrz
E-book
23,90 
Książka należy do serii
«Świat dysku»
W północ się odzieję
Pasterska korona
Równoumagicznienie
-5%
Alicja Bartkiewicz
19 stycznia 2021

Trzeci tom historii Tiffany Obolałej to zdecydowanie jedna z lepszych książek tego autora, jakie czytałam. Uwielbiam lekkie pióro Pratchetta i jego nietuzinkowy, oryginalny humor. Dodatkowo, fabuła ma atmosferę idealną do czytania w okresie świątecznym – tajemniczość, las okryty śniegiem, czarownice i duchy z podań ludowych. Jak zawsze, czytając lekturę tego autora bawiłam się doskonale. Dla mnie – rewelacja, polecam gorąco!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę