Na zawsze, ale z przerwąTekst

Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Debiutancka powieść autorki bestsellerowych „Daisy Jones & The Six” i „Siedmiu mężów Evelyn Hugo”.Elsie Porter to dwudziestokilkulatka, której życie składa się z monotonii, przewidywalności i pizzy z ulubionej knajpki Georgie’s Pizza. Kiedy w deszczowy pierwszy dzień nowego roku Elsie wpada odebrać swoje zamówienie, nie spodziewa się, że to właśnie teraz, w żółtych kaloszach i z mokrymi od deszczu włosami, pozna miłość swojego życia. Szybko staje się oczywiste, że Ben i Elsie byli sobie po prostu przeznaczeni.


Uczucie rozwija się błyskawicznie i para, którą w styczniowe popołudnie połączyło gorące uczucie, już w maju przysięga sobie miłość i wierność na zawsze. Kilka dni później mężczyzna ginie w tragicz-nym wypadku, a świat Elsie rozbija się na milion kawałków i wydaje się, że nic już nie zdoła go po-sklejać.


Taylor Jenkins Reid z delikatnością i wyczuciem pisze o rozpaczy i bólu po utracie ukochanej osoby, zgłębiając trudny i czasochłonny proces przepracowywania żałoby i wracania do życia na nowo.Przygotujcie karton chusteczek. Przy tej historii nie można nie płakać.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 03 września 2020
Taylor Jenkins Reid "Na zawsze, ale z przerwą" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Józefina Hoszek
22 października 2020

Moje pierwsze spotkanie z piórem Taylor Jenkins Reid i już teraz wiem, że nie ostatnie! Bardzo spodobał mi się jej styl, książkę tę dosłownie połknęłam w jeden wieczór. „Na zawsze ale z przerwą” to opowieść opierająca się głównie na temacie żałoby po śmierci bardzo bliskiej osoby. Autorka stara się pokazać, że każdy przepracowuje to wydarzenie inaczej i że trzeba dać sobie czas aby wyleczyć się z bólu. Gorąco polecam, zwłaszcza romantykom i romantyczkom, ale nie tylko!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę