3 książki za 35 oszczędź od 50%

Wieczór nad jeziorem Como

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Amerykanka z Brooklynu Alexis Sharpe spędziła przed laty wakacje w Mediolanie, podczas których przeżyła romans z włoskim biznesmenem Leandrem Contim. Teraz samotnie wychowuje córkę. Wypadek, w którym o mało nie zginęła, uświadamia jej, że musi zapewnić dziecku opiekę, gdyby jej zabrakło. Postanawia odnaleźć ojca małej Izzie. Leandro od czasu ich wspólnej nocy nie miał kontaktu z Alexis i nawet nie wie, że ma dziecko. Alexis jedzie do Włoch. Zjawia się w domu Contich w dniu zaręczyn Leandra…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
Tara Pammi "Wieczór nad jeziorem Como" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Lilia Figiel
11 maja 2020

Opowiadanie 'Wieczór nad jeziorem" to historia dwojga ludzi, którzy spędzili przed laty wspaniałe, wspólne wakacje w Mediolanie. Leandro, to włoski biznesmen, który od czasu pamiętnych wakacji nie ma kontaktu z Alexis i związał się z inną kobietą. Alexis wróciła do Ameryki, gdzie okazało się, że jest w ciąży z Leandrem. Pewnego dnia omal nie dochodzi do tragicznego w skutkach wypadku, który dał kobiecie dużo do myślenia. Alexis postanawia znaleźć Leandro i poinformować go, że jest ojcem, a w razie czego ma zapewnić opiekę ich córce – Izzie. «Wieczór nad jeziorem» wciągnął mnie bez reszty, bardzo ciekawa koncepcja i charyzmatyczna, silna główna bohaterka. Odpoczęłam czytając. Polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę