Ślub w Mediolanie

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Małżeństwo Sofii Rossi z Leandrem Contim miało być przypieczętowaniem fuzji rodzinnych firm, jednak Leandro tuż przed ślubem wycofał się z tego układu. Sofii zaproponowano więc poślubienie drugiego z braci – Lukę Contiego. Kiedyś Luka bardzo się jej podobał i miała z nim romans, lecz potem dowiedziała się, że była jedynie przedmiotem zakładu. Sofia ma do niego wielki żal, lecz mimo to Luka wciąż jest w stanie ją zauroczyć. Chciałaby, by ich małżeństwo było prawdziwe…

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 14 marca 2019
Tara Pammi "Ślub w Mediolanie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Lena Nedza
30 lipca 2020

Potężna dawka emocji! Podobało mi się, że bohaterowie odnaleźli swoje powołanie. Sophia walczyła o karierę i miłość. Zamiast robić z siebie „pośmiewisko”, złamała wszelkie zasady i szturmem zaczęła realizować swoje marzenia. Podczas gdy nasz bohater, Luka, rozumiał jej potrzebę i umożliwiał jej walkę z demonami. Do tej pory nigdy nie czytałam harlequina, w którym bohaterowie są tak idealnymi bratnimi duszami. Epilog był rewelacyjny, pokazał, jak para pracuje ze swoimi wadami. Świetna lektura na letnie wieczory :)

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę