Opis książki

Mówimy po polsku jest doskonałym interaktywnym narzędziem do nauki języka polskiego dla obcokrajowców mieszkających w Polsce, a także dla dzieci Polaków mieszkających za granicą i uczących się języka polskiego w domu lub w polskich szkołach niedzielnych.


Podstawowe słownictwo języka polskiego (łącznie około 1000 słów i zwrotów) oraz czytanki, dialogi i wiersze ilustrujące ich zastosowanie (łącznie około 80 tekstów) zaprezentowane są w tym e-booku w 26 rozdziałach tematycznych. Na każdy rozdział składają się dwie bogato ilustrowane plansze.

Pierwsza rozkładówka uczy rozumienia, pisowni i wymowy słów za pomocą tematycznej planszy ilustracyjnej i ścieżki audio przypisanej do każdego słowa.

Druga rozkładówka zawiera ilustrowane czytanki, wierszyki i scenki dialogowe przedstawione w formie komiksowej, ukazujące wykorzystanie poznanych słów i ułatwiające ich zapamiętanie. Każdy tekst jest do wysłuchania na przypisanej mu ścieżce dźwiękowej do uruchomienia za jednym dotknięciem ekranu.

Ebook w formacie ePub3 (przeznaczony jest na iPady i urządzenia/oprogramowanie kompatybilne z tym formatem)

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 17 marca 2019
Tamara Michałowska "Mówimy po polsku" – pobierz epub lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne książki tego autora:
Baśnie polskie
Tamara Michałowska
5,90
10 opowieści o bajecznej treści
Tamara Michałowska
15,99
Janosik
Tamara Michałowska
2,99
Opowieści o Swiętym Mikołaju
Tamara Michałowska
7,99
Pan Twardowski
Tamara Michałowska
7,99
Rozwiń
Napisz recenzję
Napisz recenzję
Zamieść interesującą recenzję
składającą się przynajmniej z 120 znaków