Szkoła lataniaAudio

0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Życie osiemnastoletniej Kaśki zmienia się o 180 stopni, gdy pewnego dnia zdaje sobie sprawę, że musi schudnąć. Kiedy po wielu perturbacjach trafia w ręce ekscentrycznej specjalistki od odchudzania, zaczyna się nowy, znacznie lżejszy i szczęśliwszy rozdział w jej życiu. Kaśka diametralnie odmienia swój stosunek do szkolnych prześladowczyń, staje się asertywna, otwiera się na nowe znajomości, a przede wszystkim po raz pierwszy w życiu poznaje smak miłości.


Powieść napisana życiem, nie mogłam się od niej oderwać! Każdego dnia spotykam na treningach dziewczyny z podobną historią.

Anna Niemczynow – trenerka fitness, blogerka


Świetnie napisana, optymistyczna i porywająca opowieść o młodej dziewczynie walczącej ze słabościami swojego ciała. To również piękna historia o kiełkującej miłości, przyjaźni, zaufaniu, a także o podejmowaniu trudnych wyborów i konsekwencjach, jakie niosą za sobą. Nie sposób się od niej oderwać. Uskrzydla, daje energię i nakręca do działania. Udowadnia, że jeśli się bardzo czegoś chce – to nie ma rzeczy niemożliwych. Gorąco polecam każdemu!

Krystyna Meszka, cyrysia.blogspot.com


Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak potoczą się dalsze losy bohaterów, niebawem ukaże się II część opowieści o Kaśce Lasce – “Blisko chmur”.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 listopada 2019
  • ISBN: 978-83-7927-622-6
  • Lektor: Joanna Domańska
  • Wydawca: Storybox
Sylwia Trojanowska "Szkoła latania" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę