Kobieta Kompletna. Nie szukaj spełnienia, bądź szczęśliwa teraz

Audio
0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

Życie jest piękne, a Ty jesteś wyjątkowa!
Ty jesteś kompletna. Ja jestem kompletna. Wszystkie jesteśmy kompletne - mamy w sobie cały zestaw narzędzi, dzięki którym jesteśmy gotowe, by żyć pełnią życia i czerpać z niego to, co dla nas najlepsze. Kolory i odcienie, smaki i zapachy. Miłość, spełnienie, radość. Bogactwo fizyczne i to ważniejsze - duchowe. Krąg prawdziwych przyjaciół. Sprzymierzeńców. Wszystko to, jako Kobieta Kompletna, masz w zasięgu ręki. Musisz tylko sięgnąć i...
Stop!
To prawda, jesteśmy kompletne i gotowe. Nie jutro, pojutrze, za pięć czy dziesięć lat. Gotowe do pełni jesteśmy już teraz, tylko... Nie każda z nas to wie. Nie każda z nas czuje. Nie wszystkie potrafimy posługiwać się swoimi kobiecymi mocami tak, by działały na naszą rzecz, a nie przeciw nam. Ba, nie wszystkie wiemy, gdzie te moce w nas drzemią, jak je z siebie wydobyć i uruchomić. A to warunek stania się świadomą Kobietą Kompletną.
Czy chcesz?
Czy pragniesz?
Czy odważysz się wyruszyć w podróż ku poznaniu siebie samej?
Kobiety Kompletnej?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 04 października 2021
  • ISBN: 978-83-283-8422-4
  • Lektor: Sylwia Kocoń
  • Wydawca: Onepress
Sylwia Kocoń "Kobieta Kompletna. Nie szukaj spełnienia, bądź szczęśliwa teraz" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę