Bogaty budda. Bierz z życia to, co najlepszeAudio

Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

"Bierz z życia to, co najlepsze
Być może także Twoje życie przypomina groteskową ucztę. Siedzisz za obficie zastawionym stołem, widzisz piętrzące się pyszności i czujesz ich zapach. Odczuwasz też spory apetyt. Na tym stole znalazło się wszystko, czego chcesz skosztować, i dużo więcej. Dostrzegasz znajomych i przyjaciół, którzy się bawią i cieszą każdym kęsem. Zapraszają Cię do swojego grona. Ale Ty... nie dołączasz do radosnej biesiady. Wycofujesz się. Poprzestajesz na kawałku pieczywa i odrobinie masła. Wmawiasz sobie, że jest dobrze, masz sporo szczęścia, bo przecież inni mają gorzej. Wpatrujesz się w ubogiego buddę. Ubóstwo go uszlachetniło i udoskonaliło. Ciężka praca i wyrzeczenia na pewno przyniosą nagrodę. Kiedyś, za wiele lat.
Niestety, to nieprawda. O wiele lepszym pomysłem na życie jest ścieżka bogatego buddy.
Bogaty budda płynie, żyjąc lekko i obficie. Świadomie zaprasza do swojego życia wszystko to, czego pragnie doświadczać w największym stopniu. Nie boi się przy tym nieprzyjemnych doznań, gdyż ich wykluczenie sprawia, że życie staje się niepełne. Bogaty Budda konsekwentnie praktykuje postawę otwartości na wszystko, co się w nim i wokół niego dzieje. Pozostaje równocześnie w stanie wewnętrznego spokoju i zachwyca się różnorodnością życia. Dzięki temu realizuje swoje pragnienia i coraz częściej postrzega każdy dzień jako źródło ekscytującej radości, prawdziwą ucztę obfitości. I właśnie o tym jest ta książka. Dzięki niej dowiesz się, jak podążać ścieżką bogatego buddy. Znajdziesz tu inspiracje, historie i wskazówki przydatne na tej drodze. Czy na nią wkroczysz - zależy tylko od Ciebie.
Dzięki tej książce: dowiesz się, czym są trzy przestrzenie świadomości: człowieka, umysłu i boga

 przekonasz się, jak szkodliwy jest mit ubogiego buddy

 nauczysz się korzystać z potęgi materializacji myśli i z wolnej woli na arenie świadomości

 dowiesz się, jak pokonywać opór i lęk przed otwarciem się na obfitość

 poznasz sposoby, jak korygować swój potencjał, by zmniejszyć ryzyko porażki

 zaczniesz żyć życiem bogatego buddy: zwyczajnie niezwyczajnym i... spełnionymObudź się. Poznaj siłę swojej autentyczności. Doświadcz obfitości i bogactwa życia!

"

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 listopada 2019
  • ISBN: 978-83-283-6109-6
  • Lektor: Sylwia Kocoń
  • Wydawca: Sensus
Sylwia Kocoń "Bogaty budda. Bierz z życia to, co najlepsze" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę