Uśpiona namiętność

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Fenomenalna autorka bestsellerów #1 New York Times, Sylvia Day, powraca z nowym, gorącym, wyczekiwanym romansem.

Wreszcie. Nigdy nie wyobrażałam sobie siebie w takim miejscu. Lecz oto jestem tutaj, osiadłam. W miejscu, które kocham. W domu, który odnowiłam. Spędzam czas z przyjaciółmi, których uwielbiam. Spełniam się w pracy. Pogodziłam się z przeszłością i kładę fundamenty przyszłości.

I wtedy wchodzi Garrett Frost.

Jest hardy, skrajnie bezczelny, silny jak niszczycielska moc natury – rujnuje kruchy porządek mojego życia. Rozpoznaję duchy, które go nawiedzają, udręki, które nim kierują. Garrett byłby niebezpieczny tak czy inaczej, lecz zraniony jest jeszcze groźniejszy. Obawiam się, że jestem zbyt krucha, że ten sztorm szalejący w nim mnie zniszczy. Jestem zbyt delikatna, aby znieść ból, który nim targa. Lecz jest zbyt stanowczy… i zbyt kuszący.

I czasem na horyzoncie ziejącego emocjonalnym mrozem pustkowia wyziera nadzieja…

Emocjonująca i poruszająca. Powieść «Uśpiona namiętność» to błyskotliwy powrót światowej gwiazdy Sylvii Day, autorki międzynarodowych bestsellerów z sagi o Crossie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 01 kwietnia 2020
  • ISBN: 9788381395960
  • Tłumacz: Joanna Szatkowska-Mocek
  • Wydawca: Świat Książki
  • Spis treści
Sylvia Day "Uśpiona namiętność" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę