Droga

Tekst
0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Droga
Droga
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 54,90  43,92 
Audio
Droga
Audiobook
Czyta Krzysztof Gosztyła
29,90 
Szczegóły
Tekst
Droga
E-book
24,90  18,18 
Szczegóły
Opis książki

DROGA: tak pierwsi uczniowie Chrystusa nazywali styl życia zgodny z wiarą. Bycie chrześcijaninem nie polega tylko na wyznawaniu szeregu prawd, lecz przede wszystkim na praktykowaniu ich w konkretnych okolicznościach życia.

Droga św. Josemaríi Escrivy, którą czytali i cytowali ostatni papieże, stała się klasyczną pozycją duchowości. Krótkie, dobitne zdania, z jakich się składa, czynią ją szczególnie stosowną do osobistej medytacji. Chrześcijanom pomoże kroczyć tuż za Mistrzem, a wszystkim ludziom dobrej woli zastanowić się poważnie nad swoim życiem.

Oddajemy czytelnikom do rąk nowe wydanie tej najbardziej znanej książki założyciela Opus Dei. W poprawionym przekładzie, z uzupełnionymi indeksami oraz z odsyłaczami biblijnymi, które – dla ułatwienia lektury – umieściliśmy na marginesach.

Droga to pierwsza część duchowej trylogii św. Josemaríi Escrivy. W terminie późniejszym nakładem Wydawnictwa Święty Wojciech ukażą także Bruzda oraz Kuźnia.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • ISBN: 9788375165722
  • Tłumacz: Jan Jarco
  • Wydawca: Wydawnictwo Świętego Wojciecha
  • Spis treści
św. Josemaria Escriva "Droga" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Droga
Audiobook
Czyta Krzysztof Gosztyła
29,90 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę