Idealna randkaTekst

0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Nowy thriller psychologiczny autorki „Naszych małych kłamstw”  Całe życie czekała na mężczyznę takiego, jak Alex.  Ale on też czekał. A kiedy już ją zdobędzie, nigdy nie pozwoli jej odejść…  Hannah zrobiła absolutnie wszystko, żeby czuć się bezpiecznie. Jest zadowolona ze swojego uroczego, małego mieszkania i satysfakcjonującej posady pracownika socjalnego. Prowadzi takie życie, jakiego chciała.  Aż do chwili, kiedy, za radą najlepszej przyjaciółki, korzysta z aplikacji randkowej i poznaje mężczyznę. Alex jest niezwykle przystojny. Uwielbia tę samą muzykę, co ona. To samo jedzenie. Oboje marzą o podróżowaniu po świecie, ale zgadzają się, że byliby równie szczęśliwi, gdyby uciekli do małego domku na plaży w Devon. Oboje chcieliby kiedyś mieć labradora. Wydaje się, że jest dla niej stworzony. To zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe.  Przyjaciele Hannah nie są co do niego przekonani. Jednak ona uważa go za ideał. 

To dobrze, bo Alex wie, że ona też jest dla niego idealna. W zasadzie, jest dokładnie tą dziewczyną, której szukał… 

Teraz jednak nic, co Hannah zrobiła, żeby zapewnić sobie bezpieczeństwo, nie wystarczy.  Wciągający i pełen napięcia thriller psychologiczny o mrocznej obsesji i randkach.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 14 kwietnia 2021
Sue Watson "Idealna randka" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę