3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

7 nawyków skutecznego działania

Audio
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Opis książki

„7 nawyków skutecznego działania”, którego autorem jest Stephen Covey to kompleksowy  i zintegrowany przewodnik dotyczący rozwiązywania problemów zawodowych i osobistych.  Autor w  sposób prosty i klarowny podpierając się wieloma przykładami  ukazuje, jak osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i ładu w pełni wykorzystując swój potencjał. Podpowiada, co zrobić aby dokonać dobrych zmian w sobie i przy tym odmienić otaczający siebie świat. 

Ten jeden z najczęściej cytowanych w poradnikach autor pomaga wypracować tytułowe nawyki skutecznego działania, które skłonią nas do twórczego działania i zmian wewnątrz siebie. Odnoszący sukcesy poradnik  to przepis na życie w równowadze w pracy, relacjach partnerskich, rodzicielskich i ogólnospołecznych.


Dr Stephen R. Covey- autor bestsellerowych  książek poświęconych przywództwu i skuteczności działania. W 1996 magazyn „Time” umieścił Covey’a na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi Ameryki. W roku 1998 otrzymał międzynarodową nagrodę pokojową – Sik'h 1998 International Man of Peace Award. Jest ojcem dziewięciorga dzieci oraz dziadkiem pięćdziesięciu jeden wnucząt.


Czyta: Ireneusz Załóg

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 listopada 2019
  • Czas trwania: 12 godz. 29 min 01 sek.
  • ISBN: 978-83-60313-56-5
  • Lektor: Ireneusz Załóg
  • Wydawca: Aleksandria
Stephen R. Covey "7 nawyków skutecznego działania" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Walter Waligora
22 grudnia 2020

Autor przedstawia swoje przemyślenia zebrane w 7-miu w prostych nawykach, których stosowanie ma sprawić, że staniemy się skuteczniejsi w codziennym działaniu. Moim zdaniem książka ta jest naszpikowana wręcz wartością merytoryczną, zasady przytoczone przez Covey'ego nie są wyssane z palca, a mają realne przełożenie na codzienność, dzięki czemu są skuteczne. Przytoczone przez autora teorie są trafne, a przemyślenia błyskotliwe i realnie pomocne. Polecam do przeczytania wszystkim którzy czują, że coś w ich życiu nie gra tak jakby tego chcieli.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę