W wysokiej trawie

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Cal i Becky to kochające się rodzeństwo. Kiedy Becky zachodzi w ciążę na pierwszym roku studiów, brat decyduje się jej pomóc i odwieźć siostrę do rodziny w drugiej części Stanów. Przejeżdżając przez Kansas słyszą wołanie o pomoc, które dobiega z przylegającego do szosy wielkiego pola traw. Zatrzymują się na parkingu przy kościele pod dziwnym wezwaniem „Czarnego Kamienia Odkupiciela”. W pobliżu nie ma nikogo, a dziecinny głos dobiega z niedaleka, więc decydują się wejść w trawy i wyprowadzić dziecko na bezpieczną drogę. Jednakże pole zakłóca poczucie kierunku, powodując, że Becky i Cal gubią się w trawie. Spotkanie z ludźmi w niej żyjącymi będzie dla nich zabójcze.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • ISBN: 978-83-7885-077-9
  • Tłumacz: Krzysztof Sokołowski
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Joe Hill "W wysokiej trawie" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Sara Cwalina
03 lutego 2020

Dobre, trzymające w napięciu opowiadanie Stephena Kinga i jego syna Joe Hilla. Do przeczytania zachęcił nie sam tytuł, jak się okazało, w wysokiej trawie mogą dziać się rzeczy, o których nie śniliśmy w najgorszych horrorach! Autorzy bazują na tym wszystkim czego się boimy, co podpowiada nam ogarnięta strachem wyobraźnia. Czyta się bardzo dobrze i szybko ze względu na maleńką objętość opowiadania. Aczkolwiek te 47 stron może sprawić, że nie zaśniesz w nocy. A już na pewno będziesz omijał pól z wysoką trawą ;) Polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę