To. Wydanie filmoweTekst

Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Najbardziej przerażająca ze wszystkich powieści Stephena Kinga!

Ciebie też porwie TO…

Derry w stanie Maine to miejsce ledwie widoczne na mapie. Dochodzi tu do wyjątkowej eskalacji zbrodni, okrutnych morderstw, gwałtów i tajemniczych wypadków. W kanałach miasteczka zalęgło się To. Bliżej nieokreślone, przybiera najróżniejsze postaci – klauna, ogromnego ptaszyska, głosu w rurach. Poluje na dzieci. Tylko dzieci potrafią dostrzec To. I dlatego właśnie one stają do walki z potworem.

Mija dwadzieścia kilka lat i To powraca. Dzieci są już dorosłymi, ale muszą odnaleźć w sobie dziecięcą wiarę, lojalność i odwagę, by skutecznie stawić mu czoła.

Ekranizacja powieści w kinach od 5 września 2017!

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • Rozmiar: 1600 str. 7 ilustracji
  • ISBN: 978-83-6578-178-9
  • Tłumacz: Robert Lipski
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Stephen King "To. Wydanie filmowe" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Nie przeczytałem jeszcze wszystkich powieści Stephena Kinga, ale w tej chwili mogę z całą pewnością powiedzieć, że „To” jest najlepsze ze wszystkich, jakie przeczytałem! Jest w tym tyle rzeczy! Tyle szczegółów! Im ciemniejsze są te szczegóły, tym bardziej autor je opisuje. To po prostu niesamowite, nie bez powodu Stephen King nazywany jest królem horrorów, więc głęboko odczuwa najbardziej ukryte ludzkie obawy. A ile psychologii w opisach bohaterów. Pod koniec książki wiesz o każdym z nich prawie więcej niż o sobie. Genialny! Dzięki tej powieści możesz bezpiecznie rozpocząć znajomość obszernej pracy autora, na pewno będzie to miłość do życia.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę