3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Mroczna Wieża VII: Mroczna Wieża

Tekst
Z serii: Mroczna Wieża #7
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Roland i jego ka-tet zostają rozdzieleni. Pere Callahan toczy swój ostatni bój z wampirami; Susannah jest świadkiem narodzin potwornego Mordreda, a Roland i Eddie utknęli w Maine lat 70.


Po uwolnieniu się od prześladowców Roland wraz z towarzyszami wyrusza do zamku Karmazynowego Króla. Po drodze muszą stoczyć walkę z załogą więzienia Algul Siento, która chce zniszczyć ostatnie Promienie, by doprowadzić do zawalenia się Mrocznej Wieży.

Czy u celu swej wędrówki Roland odnajdzie sens istnienia? Czy kres jego podróży będzie zarazem początkiem?

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 16 marca 2019
  • ISBN: 978-83-7985-281-9
  • Tłumacz: Zbigniew A. Królicki
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Stephen King "Mroczna Wieża VII: Mroczna Wieża" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Korneli Gniadek
14 maja 2020

Cykl Stephena Kinga «Mroczna wieża» to jedna z lepszych fantastycznych serii jakie czytałem w życiu. W ostatnim tomie, siódmym, dzieje się naprawdę sporo. Oczywiście żal mi, że seria się zakończyła, zżyłem się z bohaterami, a Roland to mój mistrz, ale jednak pisarz zrobił to w iście mistrzowskim, kingowskim stylu. Podsumowanie wydarzeń i wyjaśnienie tajemnic fabuły nieźle mnie zaskoczyło i trzymało w napięciu do ostatniej strony. Siódmy tom zdecydowanie trzyma poziom poprzednich części, miłośnicy twórczości pisarza na pewno nie będą zawiedzeni. Polecam zdecydowanie całą serię. King nigdy nie zawodzi!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę