3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Mroczna Wieża III: Ziemie jałowe

Tekst
Z serii: Mroczna Wieża #3
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Roland z Gilead ma nowych towarzyszy krucjaty- Eddiego i Susannah. Zaczyna się dla nich czas nauki, zdobywania nowych umiejętności: tymczasem rewolwerowiec stopniowo traci zmysły. Bohaterowie podejmują nowy trop w poszukiwaniach Wieży. Szlak wędrówki wiedzie przez lasy, prerie, aż po dżunglę. Walczą z demoniczną sztuczną inteligencją sterującą naddźwiękowym pociągiem.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 16 marca 2019
  • ISBN: 978-83-7985-252-9
  • Tłumacz: Zbigniew A. Królicki
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Stephen King "Mroczna Wieża III: Ziemie jałowe" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Otylia Grabowska
10 lipca 2020

Niezastąpiony Stephen King znowu w moich rękach! Tym razem pokusiłam się na «Ziemie Jałowe», trzeci tom sagi Mroczna Wieża, który zapowiadał się jako mała odskocznia od zwyczajowej jadki Kinga. Dalsze losy rewolwerowca Ronalda i jego nowego towarzystwa, które uczy techniki strzelania. Bohater nadal szuka Mrocznej wieży, ale akcja nabiera zdecydowanie szybszego tempa niż w poprzednich częściach. Jak zawsze styl autora wciąga i zachwyca, było także sporo elementów niespodziewanych. Dla mnie Stephen King to klasa sama w sobie, jeszcze nigdy nie zawiodłam się czytając jego powieści czy opowiadania. Zawsze zaskakuje mnie swoją niesamowitą wyobraźnią w kreowaniu świata przedstawionego i talentem pisarskim, który porywa na długie godziny. Świetna kontynuacja Powołania Trójki. Polecam całą serię.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę