Łowca snówTekst

Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

To, co dla czterech przyjaciół miało być wspaniałą przygodą, zamieni się w koszmar, po którym nic nie będzie już takie samo….

Łowca snów to nie tylko opowieść o przybyszach z  kosmosu, ale i o przyjaźni, która rozpoczęła się brawurowym,  wspaniałomyślnym czynem czterech nastolatków i przetrwała ponad  dwadzieścia lat. To również historia o pokoleniu, które nie chce być  generacją straconą, choć odcisnęły na nim piętno gwałtowne zmiany w  amerykańskiej obyczajowości, Wietnam narkotyki i… Rolling Stonesi.


Wspaniała i dynamiczna… W tej zwodniczej historii o przyjaźni, snach, telepatii i przybyszach z kosmosu

nacisk jest położony nie na strach, ale na wolę i siłę przetrwania…

King pisze jeszcze sprawniej niż zwykle i z zaskakującym wdziękiem.

The New York Times

Nawet klasycznemu schematowi „obcy są wśród nas”

King nadaje tak niesamowitą atmosferę, jak to tylko on potrafi.

Daily News

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • ISBN: 978-83-7985-091-4
  • Tłumacz: Robert Lipski
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Stephen King "Łowca snów" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Mam ogromny sentyment do tej książki. Dostałam ją w okolicznościach wyjazdu na wakacje kilka lat temu i od tamtej pory regularnie wracam do niej co kilka miesięcy. «Łowca snów» już za pierwszym razem mnie upolował i niezwykle zaciekawił już od początku. Kolejne rozdziały praktycznie umykały mi przed oczami, książkę czyta się błyskawicznie. Uważam też, że jest bardzo niedoceniona, a niesłusznie. Powieść przedstawia doskonale wykreowanych bohaterów i wątek paranormalny, który dodaje całości elementu tajemniczości. Fabuła trzyma w napięciu przez cały utwór, a na zwrotach akcji można dosłownie się wywrócić. Przeczytana praktycznie jednym tchem, mogę z czystym sumieniem polecać innym więc – polecam.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę