Cztery po północy

Tekst
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Cztery minipowieści mistrza grozy - Langoliery', 'Tajemnicze okno, tajemniczy ogród', 'Policjant Biblioteczny', 'Polaroidowy pies' - w których rzeczywistość przeplata się z surrealistycznym koszmarem, a czas zmienia kierunek. 'Langoliery': W czasie rutynowego lotu z Los Angeles do Bostonu grupa pasażerów budzi się z drzemki i z przerażeniem odkrywa, że na pokładzie brakuje załogi i większości współtowarzyszy podróży. W jaki sposób zniknęli i dlaczego zostawili po sobie zegarki, walkmany i inne przedmioty?'

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 10 marca 2019
  • ISBN: 978-83-7985-223-9
  • Tłumacz: Paweł Korombel
  • Wydawca: Albatros
  • Spis treści
Stephen King "Cztery po północy" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Wiktoria Skwarek
18 czerwca 2020

Zbiory opowiadań nie należą do mojej ulubionej formy literackiej, dlatego byłam pełna obaw przed tą lekturą, jednak jeśli mowa o Stephene Kingu to jestem w stanie zaryzykować. Dla mnie ten autor to absolutny klasyk i mistrz grozy, wiem, że jego książki nigdy mnie nie zawiodą i zapewnią rewelacyjna rozrywkę czytelniczą. Zbiór «Cztery po północy» tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że uwielbiam styl Kinga. Moje ulubione opowiadanie to na pewno «Langoliery», ale i pozostałe w niczym mu nie ustępują, każde jest wciągające, ciekawe i przerażające. Książki Stephena Kinga kolekcjonuję już od jakiegoś czasu, mogę z dumą stwierdzić, że i ten zbiorek dumnie czeka już na ponowne otworzenie na mojej półce. Dla mnie – rewelacja.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę