3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

Bastion

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Najdłuższa i według powszechnych ocen najlepsza powieść w dorobku autora.

Przerażająca wizja opustoszałego świata, obraz apokalipsy


Supernowoczesna broń biologiczna przynosi całkowitą zagładę. Bez wybuchów, bez terrorystycznych ataków, bez zapowiedzi - ludzkość umiera. Zaczyna się niewinnie, od zwykłego przeziębienia. Ktoś kichnął, ktoś umarł i nagle Ziemia stała się masowym grobem.


Nieliczni, którzy przetrwali, zagubieni w nowym postapokaliptycznym świecie, zaczynają śnić. Wizje wskazują im drogę, zwiastują pojawienie się Wysłanników Dobra i Zła. Każdy musi dokonać wyboru, a kiedy to nastąpi, podążyć obraną ścieżką. Podzielona ludzkość formuje dwa obozy i wyrusza, by zbudować lub zniszczyć nową rzeczywistość. Epidemia obudziła w ludziach wszystko, co najgorsze, do głosu doszły najniższe, najbardziej prymitywne instynkty. Jednak wciąż jeszcze są tacy, którzy wierzą w miłość, dobroć i braterstwo.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 24 marca 2019
  • Rozmiar: 1580 str. 4 ilustracje
Stephen King "Bastion" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
rosiekl+litres
14 maja 2020

Książka ma przyzwoity początek i zakończenie. A pośrodku jest po prostu nudna i ciągnie się niemiłosiernie. Moje drugie podejście do Kinga i chyba na długo ostatnie.

Pennywise
14 listopada 2019

Mroczna i pełna grozy opowieść, King pod tym względem nigdy mnie nie zawiódł. Każda kolejna jego książka to dla mnie pewnik. Wszystkie elementy zostały dopracowane, fabuła i kreacje bohaterów na znakomitym poziomie. Polecam każdemu kto lubi nieprzewidywalność!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę