Przebudzenie

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Przebudzenie
Przebudzenie
E-book
39,90  28,33 
Szczegóły
Tekst
Przebudzenie
E-book
30 
Szczegóły
Przebudzenie
E-book
31 
Szczegóły
Tekst
Przebudzenie
E-book
33,60 
Szczegóły
Opis książki

Ponad pół wieku temu do niedużej miejscowości w Nowej Anglii przyjeżdża nowy pastor, Charles Jacobs. Wraz ze swoją piękną żoną odmieni miejscowy kościół. Mężczyźni i chłopcy skrycie podkochują się w pani Jacobs; kobiety i dziewczęta tym samym uczuciem darzą wielebnego Jacobsa. Jednak kiedy rodzinę pastora spotyka tragedia, a charyzmatyczny kaznodzieja wyklina Boga i szydzi z wiary, zostaje wygnany przez zszokowanych parafian.

Jamie Morton ma własne demony. Od wielu lat wiedzie tułaczy żywot rockandrollowego muzyka, uciekając od rodzinnego dramatu. Uzależniony od heroiny, pozostawiony na pastwę losu, zdesperowany ponownie spotyka Charlesa Jacobsa. Ich więź przeradza się w pakt, o jakim nawet diabłu się nie śniło, a Jamie odkrywa, że słowo „przebudzenie” ma wiele znaczeń.

Stephen King (ur. 1947) napisał ponad pięćdziesiąt książek i wszystkie zyskały status światowych bestsellerów. Znajdują się między nimi: „Miasteczko Salem”, „Misery”, „Dallas ’63” czy „Lśnienie”, którego kontynuacją jest „Doktor Sen”. Powieści Kinga doczekały się wielomilionowych nakładów, tłumaczeń na przeszło 30 języków, a na całym świecie można znaleźć ponad 300 milionów egzemplarzy książek z jego nazwiskiem na okładce. Stephen King mieszka w stanie Maine z żoną, powieściopisarką Tabithą King.

Copyright © 2014 by Stephen King. All rights reserved. Copyright © for the translation by Tomasz Wilusz. Copyright © for the audio edition by Prószyński Media Sp. z o.o.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 grudnia 2019
  • Czas trwania: 14 godz. 22 min 59 sek.
  • ISBN: 9788379612352
  • Tłumacz: Tomasz Wilusz
  • Lektor: Krzysztof Plewako-Szczerbiński
  • Wydawca: Prószyński Media
  • Spis treści
Stephen King "Przebudzenie" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Przebudzenie
E-book
от 28,33 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę