Misery

Tekst
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Nie masz czasu na czytanie?
Posłuchaj fragmentu
Misery
Misery
− 20%
Otrzymaj 20% rabat na e-booki i audiobooki
Kup zestaw za 61,70  49,36 
Audio
Misery
Audiobook
Czyta Krzysztof Plewako-Szczerbiński
32,90 
Szczegóły
Opis książki

Paul Sheldon jest autorem poczytnych tandetnych romansideł. Jego cykl o Misery Chastain zdobył ogromną popularność. Autor miał jednak już dość swojej bohaterki i w ostatniej powieści ją uśmiercił. Teraz postanowił zająć się pisaniem poważniejszych książek. Pewnego razu podczas zamieci śnieżnej jadąc po pijanemu samochodem uległ poważnemu wypadkowi. Odzyskał przytomność dopiero w stojącym na odludziu domu Annie Wilkes, byłej pielęgniarki uwielbiającej jego książki o Misery. Pobyt w domu Annie zamienia się w prawdziwy koszmar, gdy kobieta wraca z miasta z ostatnią książką Paula...

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 24 września 2019
Stephen King "Misery" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Inne wersje
Misery
Audiobook
Czyta Krzysztof Plewako-Szczerbiński
32,90 
Pelagia Kabacinska
02 lipca 2020

Moim zdaniem jest to jedna z lepszych książek Kinga. Swoją drogą to interesujące jak z dwóch postaci można zbudować całą książkę. Nie nudziłam się ani przez chwilę czytając «Misery», co więcej, bać się również nie przestawałam. Książka opowiada historię pisarza, w którym zakochuje się niejedna panna. Jednak jedna z fanek ma to szczęście, że spotyka go na swojej drodze. Niestety na nieszczęście pisarza, to nie do końca zdrowa na umyśle kobieta. Do jakich czynów się posuwa owa fanka książek napisanych przez tego pisarza, dowiesz się czytając tę książkę.. Znajdziecie tu zaskakujące wątki i przerażające zachowanie kobiety, która znajduje pisarza w rozbitym samochodzie. Gorąco polecam!

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę