Doktor Sen

Audio
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Doktor Sen
Doktor Sen
E-book
33,60  24,53 
Szczegóły
Tekst
Doktor Sen
E-book
36 
Szczegóły
Opis książki

Kontynuacja bestselerowej powieści „Lśnienie”.

Grupa staruszków nazywająca się Prawdziwym Węzłem przemierza autostrady Ameryki w poszukiwaniu pożywienia. Z pozoru są nieszkodliwi, jednak Dan Torrance już wie, a Abra Stone wkrótce się przekona, że Prawdziwy Węzeł to prawie nieśmiertelne istoty żywiące się substancją wytwarzaną przez poddane śmiertelnym torturom dzieci obdarzone tym samym darem, co Dan.

Nękany przez mieszkańców hotelu Panorama, Dan błąka się po Ameryce, usiłując zrzucić z siebie rodzinne brzemię beznadziei, alkoholizmu i przemocy. W końcu odnajduje swoje miejsce w małym miasteczku w New Hampshire, w domu opieki, gdzie zachowana z lat dzieciństwa resztka mocy pozwala mu nieść ulgę umierającym. Staje się znany jako „Doktor Sen”…

Stephen King (ur. 1947 w Portland) napisał ponad pięćdziesiąt książek i wszystkie zyskały status światowych bestsellerów. Znajdują się między nimi: „Miasteczko Salem”, „Misery”, „Dallas ’63” czy „Lśnienie”. Powieści Kinga zostały przetłumaczone na przeszło 30 języków, na całym świecie można znaleźć ponad 300 milionów egzemplarzy książek z jego nazwiskiem na okładce. Stephen King mieszka w stanie Maine z żoną, powieściopisarką Tabithą King.

Copyright © 2013 by Stephen King. All rights reserved. Copyright © for the translation by Tomasz Wilusz. Copyright © for the audio edition by Prószyński Media Sp. z o.o.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 0+
  • Data dodania do LitRes: 20 grudnia 2019
  • Czas trwania: 41 godz. 26 min 54 sek.
  • ISBN: 9788380695412
  • Tłumacz: Tomasz Wilusz
  • Lektor: Roch Siemianowski
  • Wydawca: Prószyński Media
  • Spis treści
Stephen King "Doktor Sen" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Doktor Sen
E-book
от 24,53 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę