Szkieletowa załogaAudio

0
Recenzje
Posłuchaj fragmentu
Oznacz jako przeczytane
Jak słuchać książki po zakupie
Szkieletowa załoga
Szkieletowa załoga
E-book
28,80  22,75 
Szczegóły
Opis książki

O tym, że Stephen King jest mistrzem długich, rozbudowanych powieści o wielu przeplatających się wątkach, wszyscy wiedzą od dawna. Utwory zamieszczone w niniejszym zbiorze dobitnie przeczą tezie, jakoby doskonały powieściopisarz nie mógł być również znakomitym twórcą krótkich form literackich. Lektura tych doskonale skonstruowanych, opartych na zaskakujących, oryginalnych pomysłach i oczywiście wspaniale napisanych opowiadań daje miłośnikom prozy Stephena Kinga co najmniej tyle satysfakcji co najobszerniejsze z jego powieści.

Stephen King jest autorem ponad 60 światowych bestsellerów. Ostatnio ukazały się m.in. «Instytut», «Outsider», «Śpiące królewny» (napisana wspólnie z synem, Owenem Kingiem) oraz Trylogia o Billu Hodgesie – «Pan Mercedes» (nagrodzona Edgar Award dla najlepszej powieści), «Znalezione nie kradzione» i «Koniec warty». Za zasługi dla literatury amerykańskiej w 2018 roku otrzymał nagrodę PEN America Literary Service Award, a w 2014 roku państwowe odznaczenie National Medal of Arts. Mieszka w Bangor w stanie Maine ze swoją żoną, pisarką Tabithą King.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 18+
  • Data dodania do LitRes: 24 lutego 2021
  • ISBN: 9788382349603
  • Tłumacz: Arkadiusz Nakoniecznik, Danuta Górska, Dorota Malinowska, Jan Pyka, Krzysztof Sokołowski, Maciejka Mazan, Paulina Braiter, Rafał Wilkoński
  • Lektor: Maciej Kowalik
  • Wydawca: Prószyński Media
  • Spis treści
"Szkieletowa załoga" – pobierz audiobook w formacie MP3 lub słuchaj za darmo online.
Inne wersje
Szkieletowa załoga
E-book
28,80  22,75 

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę