A właśnie, że będę szczęśliwa! Sztuka tworzenia dobrego i pełnego radości życiaTekst

0
Recenzje
Przeczytaj fragment
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Co by było, gdyby szczęście okazało się wyłącznie twoim WYBOREM? Gdyby wystarczyło wprowadzić pewne zmiany do wizji świata, aby całkowicie odmienić swoje życie? Ta książka, napisana przez francuskiego bestsellerowego pisarza o wielu zainteresowaniach, prawdziwego człowieka renesansu, udowodni ci, że szczęście to decyzja, a nie zrządzenie losu, i że warto wziąć je w swoje ręce.


Autor strona po stronie, poczynając od delikatnych i zabawnych cytatów, przez te skłaniające do głębszej refleksji, zdradza recepty na bycie szczęśliwym. Zabiera czytelników – śladami poetów i wielkich mędrców – w inspirującą i humorystyczną, a jednocześnie filozoficzną podróż, zobrazowaną konkretnymi przykładami.


Daj się zaprosić do Szkoły Szczęścia, naucz się na nowo odkrywać proste radości dnia codziennego, wdrażać dobre nawyki, przyciągać pozytywne myśli, uwalniać się od niepokojów i frustracji, by wreszcie tak jak należy celebrować swoje życie.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 12+
  • Data dodania do LitRes: 10 lutego 2021
  • ISBN: 978-83-66815-32-2
  • Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
  • Spis treści
Stephane Garnier "A właśnie, że będę szczęśliwa! Sztuka tworzenia dobrego i pełnego radości życia" – pobierz epub, mobi, pdf lub przeczytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę