3 książki za 34.99 oszczędź od 50%

O wartościach odmienności

Tekst
Z serii: Czas Żniw
0
Recenzje
Oznacz jako przeczytane
Jak czytać książkę po zakupie
Opis książki

Drogi Czytelniku, miej świadomość, że niniejszy tekst, niezależnie od kontrowersyjności treści w nim zawartych, nigdy nie może wpaść ręce wroga.

O wartościach odmienności to najważniejsze dzieło w literaturze jasnowidzów. Po raz pierwszy zostało wydane anonimowo w 2031 roku przez, jak się później okazało, Jaxona Halla – jasnowidza i późniejszego mim-lorda znanego szerzej jako Białe Spoiwo.

Hall jako pierwszy usystematyzował formy odmienności – zarówno te sobie znane, jak i te, których istnienie jedynie dopuszcza. Pozwoliło mu to stworzyć siedem kategorii jasnowidzenia. Kontrowersyjny tekst rozprzestrzenił się po podziemiu niczym plaga, rewolucjonizując syndykat oraz zapoczątkowując brutalne wojny gangów – toczone po dziś dzień.

Odkrywcze i wywrotowe O wartościach odmienności powinien przeczytać każdy, kto pragnie wejść głębiej w stworzony przez Samanthę Shannon niesamowity świat The Bone Season.

Szczegółowe informacje
  • Ograniczenie wiekowe: 16+
  • Data dodania do LitRes: 12 października 2021
Smantha Shannon "O wartościach odmienności" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.
Książka należy do serii
«Czas Żniw»
Czas Żniw
Zakon Mimów
Koniec maskarady
-5%

Zostaw recenzję

Co sądzisz o książce?
Oceń książkę